LobbyMates / ESEA / Gracze / 🇨🇦 Kanada · drużyny z tego kraju

Najlepsi gracze ESEA: Kanada · ESEA Season 59LM Rating · 200 graczy

Sortuj po statystyce: LM Rating
#GraczDrużynaLM RatingFACEIT RatingK/DADRZabójstwa / rundęHS%Entry wygrane %Clutche wygraneDmg z granatów / rundęOślepieni / rundęAWP % zabójstwRundy
1Halen 🇨🇦Regain Academy1,63-1,71110,11,1158%58%52,30,151%166
2ez2pz 🇨🇦Clutch or Kirk1,49-1,8689,60,9322%83%34,90,3459%156
3Loon-_ 🇨🇦OVYL1,44-1,6592,91,0034%63%73,90,1650%165
4--stealthy-- 🇨🇦NWA1,43-1,4694,91,0025%62%62,50,2553%194
5modz 🇨🇦5Frag Gaming1,42-1,44103,01,0125%57%31,90,1258%172
6raffsen 🇨🇦VillainArc1,40-1,37108,41,0347%66%36,60,206%151
71DERBREAD 🇨🇦CrispEH1,40-1,5893,00,9838%52%97,10,538%159
8Arrowbread 🇨🇦Penguinis1,39-1,3797,40,9451%42%57,60,480%186
9xFarza 🇨🇦Cryptex1,39-1,5394,40,9426%72%17,30,2439%185
10FizzySoda123 🇨🇦For Nothing1,35-1,47100,90,9342%73%33,30,288%168
11Heat_t 🇨🇦CD JEUX1,35-1,42102,00,9724%58%38,20,3457%178
12kr0nii 🇨🇦NOJOY1,34-1,3796,40,9229%64%96,80,4456%153
13GODhntr 🇨🇦Kaoz Clan1,33-1,3989,20,8653%85%35,60,561%153
14ThuNdeR0205 🇨🇦Over Your Head1,33-1,5286,80,8569%68%05,20,160%170
15morri-_ 🇨🇦Seven Swords1,29-1,3789,50,9035%63%42,00,2944%157
16Ardyo 🇨🇦Premium Friends1,28-1,4494,00,8666%60%44,30,421%165
17KKitsune_ 🇨🇦Gaming Science1,27-1,4489,40,8458%54%03,50,310%157
18HappyMen2 🇨🇦TQDGAMING1,24-1,2891,90,8559%47%16,20,132%152
19Flowbin 🇨🇦Yum Yum Cigarettes1,24-1,2691,90,8551%61%26,40,410%155
20X1nF1_L1X 🇨🇦AstroCats1,23-1,3195,50,8827%72%38,00,359%160
21pinnut 🇨🇦ARRACHED1,23-1,2899,30,8535%57%18,80,241%163
22Bleeus 🇨🇦Premium Friends1,22-1,3783,80,7950%43%45,00,740%165
23cawfee 🇨🇦Los Pollos Hermanos1,22-1,4080,40,8547%53%13,60,3037%161
24Elios604 🇨🇦Source West Veterans1,22-1,4170,70,7731%82%53,50,2551%166
25reedz 🇨🇦YoD eSports1,22-1,1193,10,8455%60%37,80,950%174
26toasty- 🇨🇦Outer Heaven1,21-1,3197,60,8845%68%33,30,810%172
27EnQuest 🇨🇦Knuckles Up1,21-1,2881,90,7951%48%94,00,401%178
28Aidan 🇨🇦LockheedMartin Esports1,20-1,2396,30,8546%59%25,60,752%181
29Openc1 🇨🇦BigBadClan1,20-1,1791,40,8761%71%25,70,061%163
30bardley 🇨🇦STALLOONS BALLOONS1,20-1,2398,80,8844%53%15,50,2910%178
31SStarixo 🇨🇦ARRACHED1,20-1,2886,30,8059%58%15,90,470%163
32Masney 🇨🇦Source West Veterans1,20-1,3187,20,8345%55%78,10,583%166
33BooBerryYum 🇨🇦Adrenaline Rush1,19-1,2489,40,8441%50%33,70,3810%185
34OGYodaa 🇨🇦Venturist1,19-1,3482,80,8226%60%22,60,2863%174
35wire 🇨🇦tapgang1,18-1,1881,00,7849%51%23,20,2821%163
36nrb 🇨🇦GoofyGooberGaming1,18-1,4179,50,7749%65%55,60,590%176
37zrv1 🇨🇦QUPMANACS1,18-1,2577,70,7738%58%33,00,3654%158
38Trickett 🇨🇦Venturist1,17-1,4077,30,7852%77%35,50,490%174
39Sscim 🇨🇦Cold Sector1,17-1,2680,20,7738%63%74,20,466%151
40Goontown 🇨🇦Goonin Shrimp1,16-1,2292,10,8648%59%27,10,3024%174
41Jodii 🇨🇦ARRACHED1,16-1,1968,60,6841%54%33,50,1930%163
42rl4v 🇨🇦Team Nyx1,16-1,2478,10,7631%55%25,30,2245%156
43BigJim 🇨🇦Clutch or Kirk1,16-1,1496,20,8547%46%07,30,080%156
44khvostov 🇨🇦ThirdSite1,15-1,2679,50,7938%61%24,40,3948%156
45prophet03 🇨🇦thebenchwarmers1,15-1,2284,70,8350%50%15,60,010%156
46Barns- 🇨🇦Salmon Kings1,15-1,2289,00,8349%59%32,80,367%169
47mytsu 🇨🇦FazOzelle1,15-1,2585,60,7938%55%34,10,7524%164
480-G00N-0 🇨🇦ARRACHED1,15-1,1778,70,7948%45%36,90,652%163
49contraband1t 🇨🇦TQDGAMING1,15-1,2484,30,7958%62%02,70,148%152
50Jwarrior 🇨🇦Awpenheimer1,14-1,2879,30,7550%44%72,20,270%178
51Ppicklesb2 🇨🇦Inside1,14-1,1489,30,8456%44%33,50,254%194
52_sudsy_ 🇨🇦Awpenheimer1,14-1,1986,00,8449%61%26,80,530%178
53kee- 🇨🇦Washed Warriors1,13-1,1590,50,8266%58%23,50,350%157
54Karnagee__ 🇨🇦ARRACHED1,13-1,2378,50,7654%50%28,30,310%163
55Gnat 🇨🇦Crimson Vortex1,13-1,1883,90,8338%74%32,40,4346%168
561GRMZ 🇨🇦DeathMark E-Sports1,12-1,0884,70,7760%51%36,20,301%184
57Meadowiwnl 🇨🇦9RWS Fragclub1,12-1,2174,30,7646%46%63,90,2234%174
58Gab777 🇨🇦Team GREAT1,12-1,2084,50,7743%54%13,80,2032%158
59TAAKY0N 🇨🇦Entertainment Cheese1,12-1,1381,70,7655%50%18,10,250%163
60getrektyshka 🇨🇦redtyfguhoj1,11-1,1384,90,8233%53%35,80,5019%164
61atkz 🇨🇦Grumpy Uncs1,11-1,1179,70,7447%42%55,80,390%150
62Klondike 🇨🇦Fortis Fortuna Adiuvat1,11-1,1786,40,7837%57%45,30,280%176
63Stebbins 🇨🇦9RWS Fragclub1,11-1,0880,60,7551%58%34,60,440%174
64Cjoshum 🇨🇦Boof Gang1,11-1,1073,60,7447%62%40,80,2433%164
65SmoodAimder 🇨🇦Align Esports1,10-1,1588,30,7853%53%34,80,312%157
66YetsuPanda 🇨🇦Outer Heaven1,10-1,1683,40,7741%64%12,20,0846%172
67PayneC 🇨🇦Northern District1,09-1,1078,70,8039%75%54,20,2612%164
68SirGoofyGoon 🇨🇦Cream Team1,08-1,1390,20,7847%48%27,50,420%162
69diimaaa 🇨🇦NOT AS SINCERE1,08-1,0778,70,7350%52%06,80,6211%181
70sebzy 🇨🇦gunked1,08-1,1482,30,7737%48%22,00,360%153
71FFedzik 🇨🇦Grumpy Uncs1,08-1,0779,50,7346%41%73,50,670%171
72VilePickle 🇨🇦DeathMark E-Sports1,08-1,1289,70,7962%41%36,30,190%184
73dcep 🇨🇦Mud Wizards1,07-1,1178,80,7444%45%56,00,220%156
74fina 🇨🇦OnlyFans1,07-1,1075,80,7562%37%33,90,392%158
75El-Nain 🇨🇦Les Ptis Jus1,07-1,0788,50,7653%53%45,80,390%161
76Pufflezao 🇨🇦gunked1,07-1,0782,70,7356%50%27,10,510%153
77POLARRR- 🇨🇦Cold Sector1,07-1,0785,20,7547%52%06,60,1927%151
78Ffisher-1- 🇨🇦Automatic HQ1,07-1,1283,50,7365%51%36,40,290%165
79_rSk 🇨🇦Grumpy Uncs1,07-1,0579,80,7753%55%26,00,162%171
80_Icey 🇨🇦OO Fire1,06-1,1176,80,7143%42%43,70,658%178
81sunfire00 🇨🇦The Handlers1,05-1,1373,00,6948%52%04,10,142%150
82nawny 🇨🇦Full White1,05-1,1081,40,7443%68%23,10,571%168
83kexz 🇨🇦TanKeD1,05-1,0678,30,7649%48%16,60,434%164
84Bountyhuntrr 🇨🇦Elite Commando Team1,05-0,9884,00,7658%44%27,70,550%163
85-MITE- 🇨🇦Shiznays1,04-1,0587,60,7654%35%84,30,602%151
86moneyNsex 🇨🇦NOT AS SINCERE1,04-1,0377,30,7240%60%37,30,4142%181
87coldzy 🇨🇦DeathMark E-Sports1,04-1,0770,80,7429%66%41,70,5850%184
88Vnnom 🇨🇦Tractors1,04-1,0575,50,6837%51%22,90,1941%155
89Senpall 🇨🇦Automatic HQ1,03-1,0475,00,7037%73%14,30,3335%165
90Jackpot 🇨🇦Biggie Cheese Fan Club1,03-0,9980,90,7648%44%14,10,200%186
91BabbyBatter 🇨🇦Cold Sector1,03-1,0477,70,7246%51%16,60,2311%151
92DuckyBy 🇨🇦Duality Gaming1,02-0,9873,40,6752%29%25,40,124%172
93AidenK_ 🇨🇦but i got movement1,02-0,9985,10,7249%43%38,30,441%156
94SSh4rPqc 🇨🇦Les poules en rute1,02-1,0078,40,7543%60%31,40,0342%151
9521Average 🇨🇦The Handlers1,01-1,0677,40,6761%59%03,60,130%150
96slaneyy 🇨🇦mas paspas1,01-1,0185,60,7456%48%23,60,484%157
97bardyo 🇨🇦NWA1,01-1,0276,40,6640%49%33,80,212%194
98mik3y_likey 🇨🇦CrispEH1,00-1,0474,40,7052%48%27,70,330%159
99FuuuZion 🇨🇦Elation1,00-1,0174,30,7030%44%03,50,1569%151
100DallasJWs 🇨🇦Salmon Kings1,00-1,0572,80,7046%50%54,80,110%169
1 / 2→