LobbyMates / ESEA / Gracze / TerqS_

TerqS_ 🇵🇱ESEA Season 59 · TEAM MCE · Main
LM Rating1,49za mało rund do rankingu
FACEIT Rating-
K/D2,00
ADR77,8
Mapy1100% wygranych
Rundy17
Strzelanie
Zabójstwa / rundę
lepiej niż 97% graczy0,94
lepiej niż 97% graczy0,94
Śmierci / rundę
lepiej niż 100% graczy0,47
lepiej niż 100% graczy0,47
K/D
lepiej niż 100% graczy2,00
lepiej niż 100% graczy2,00
ADR
lepiej niż 53% graczy77,8
lepiej niż 53% graczy77,8
HS%
lepiej niż 81% graczy56%
lepiej niż 81% graczy56%
Asysty / rundę
lepiej niż 11% graczy0,18
lepiej niż 11% graczy0,18
Multi-kille / 100 rund
lepiej niż 91% graczy23,5
lepiej niż 91% graczy23,5
4K
lepiej niż 0% graczy0
lepiej niż 0% graczy0
ACE
lepiej niż 0% graczy0
lepiej niż 0% graczy0
MVP / rundę
lepiej niż 100% graczy0,24
lepiej niż 100% graczy0,24
Zabójstwa z pistoletu
lepiej niż 0% graczy2
lepiej niż 0% graczy2
Entry
Pierwsze zabójstwa / rundę
lepiej niż 0% graczy0,00
lepiej niż 0% graczy0,00
Entry wygrane %
-
-
Próby entry / rundę
lepiej niż 0% graczy0,00
lepiej niż 0% graczy0,00
Clutch
Clutche wygrane
lepiej niż 0% graczy0
lepiej niż 0% graczy0
1v1 %
-
-
1v2 %
lepiej niż 0% graczy0%
lepiej niż 0% graczy0%
Granaty i flashe
Dmg z granatów / rundę
lepiej niż 76% graczy6,1
lepiej niż 76% graczy6,1
Granaty / rundę
lepiej niż 58% graczy0,41
lepiej niż 58% graczy0,41
Skuteczne granaty %
lepiej niż 30% graczy29%
lepiej niż 30% graczy29%
Oślepieni / rundę
lepiej niż 19% graczy0,18
lepiej niż 19% graczy0,18
Skuteczne flashe %
lepiej niż 95% graczy60%
lepiej niż 95% graczy60%
Flashe / rundę
lepiej niż 19% graczy0,29
lepiej niż 19% graczy0,29
AWP
Zabójstwa AWP / rundę
lepiej niż 0% graczy0,00
lepiej niż 0% graczy0,00
AWP % zabójstw
lepiej niż 0% graczy0%
lepiej niż 0% graczy0%
Sezony w ESEA
Sezon w liczbach
Zabójstwa16
Śmierci8
Asysty3
Obrażenia1 322
Rzucone granaty7
Dmg z granatów103
Rzucone flashe5
Oślepieni3
MVP4
4K / ACE0 / 0