LobbyMates / ESEA / Gracze / Zacheraay

Zacheraay 🇺🇸ESEA Season 59 · DINQ · Open
LM Rating1,15lepszy niż 80%
FACEIT Rating-
K/D1,17
ADR90,6
Mapy863% wygranych
Rundy163
Strzelanie
Zabójstwa / rundę
lepiej niż 71% graczy0,77
lepiej niż 71% graczy0,77
Śmierci / rundę
lepiej niż 76% graczy0,66
lepiej niż 76% graczy0,66
K/D
lepiej niż 76% graczy1,17
lepiej niż 76% graczy1,17
ADR
lepiej niż 89% graczy90,6
lepiej niż 89% graczy90,6
HS%
lepiej niż 50% graczy48%
lepiej niż 50% graczy48%
Asysty / rundę
lepiej niż 97% graczy0,34
lepiej niż 97% graczy0,34
Multi-kille / 100 rund
lepiej niż 60% graczy18,4
lepiej niż 60% graczy18,4
4K
lepiej niż 66% graczy2
lepiej niż 66% graczy2
ACE
lepiej niż 87% graczy1
lepiej niż 87% graczy1
MVP / rundę
lepiej niż 80% graczy0,13
lepiej niż 80% graczy0,13
Zabójstwa z pistoletu
lepiej niż 88% graczy27
lepiej niż 88% graczy27
Entry
Pierwsze zabójstwa / rundę
lepiej niż 88% graczy0,15
lepiej niż 88% graczy0,15
Entry wygrane %
lepiej niż 90% graczy65%
lepiej niż 90% graczy65%
Próby entry / rundę
lepiej niż 71% graczy0,23
lepiej niż 71% graczy0,23
Clutch
Clutche wygrane
lepiej niż 86% graczy5
lepiej niż 86% graczy5
1v1 %
lepiej niż 51% graczy40%
lepiej niż 51% graczy40%
1v2 %
lepiej niż 94% graczy60%
lepiej niż 94% graczy60%
Granaty i flashe
Dmg z granatów / rundę
lepiej niż 72% graczy5,8
lepiej niż 72% graczy5,8
Granaty / rundę
lepiej niż 32% graczy0,33
lepiej niż 32% graczy0,33
Skuteczne granaty %
lepiej niż 82% graczy42%
lepiej niż 82% graczy42%
Oślepieni / rundę
lepiej niż 26% graczy0,21
lepiej niż 26% graczy0,21
Skuteczne flashe %
lepiej niż 29% graczy41%
lepiej niż 29% graczy41%
Flashe / rundę
lepiej niż 45% graczy0,43
lepiej niż 45% graczy0,43
AWP
Zabójstwa AWP / rundę
lepiej niż 0% graczy0,00
lepiej niż 0% graczy0,00
AWP % zabójstw
lepiej niż 0% graczy0%
lepiej niż 0% graczy0%
Sezony w ESEA
Sezon w liczbach
Zabójstwa125
Śmierci107
Asysty56
Obrażenia14 765
Rzucone granaty53
Dmg z granatów948
Rzucone flashe70
Oślepieni35
MVP21
4K / ACE2 / 1