
Zoomy_B statystyki FACEIT
2 199 ELO · GB · ostatni mecz 18 h temu
Do Challengera EU brakuje 1362 ELO, czyli około 46 wygranych po 30 ELO (FACEIT Premium). Próg: 3561 ELO, miejsce 1000 w rankingu.
Mecze100ostatnie 100 · łącznie 472
Win rate61%61 wygranych
Rating≈1.40przybliżony
K/D1.522087 / 1373
ADR105
HS%55%
Forma ostatnie 30 meczów w porównaniu z 30 wcześniejszymi
Rating1.50▲ +0.08
K/D1.67▲ +0.15
ADR116▲ +9
Win rate67%= 0 pp
Historia ELO
25 Octmin 2120 · max 21992 Nov
Z kim gra najczęściej
Win rate razem w porównaniu z jego średnią 61%.
| Gracz | Mecze | Win% |
|---|---|---|
| _Prem | 111 | 54% |
| 2max | 102 | 55% |
| CassEU | 97 | 54% |
| JaffaEU | 90 | 58% |
| stickyglue | 71 | 72% |
| JiHadjiJohn | 67 | 51% |
| -izsi | 42 | 67% |
| ShaniQual | 24 | 42% |
| -OLLE- | 15 | 60% |
| Coxxy_ | 14 | 43% |
Mapy
| Mapa | Mecze | Win% |
|---|---|---|
| 24 | 63% | |
| 20 | 70% | |
| 13 | 23% | |
| 11 | 73% | |
| 11 | 73% | |
| 6 | 67% | |
| 5 | 40% | |
| 1 | 100% |
Ostatnie mecze
| Data | Mapa | Wynik | K/D | ADR | Rating | ELO |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-02 | W 10:13 | 21/16 | 98 | ≈1.30 | ||
| 2026-10-31 | W 13:11 | 28/12 | 110 | ≈1.67 | ||
| 2026-10-31 | W 13:4 | 24/11 | 119 | ≈1.64 | ||
| 2026-10-31 | W 13:7 | 21/12 | 114 | ≈1.40 | ||
| 2026-10-29 | L 3:13 | 11/14 | 87 | ≈1.06 | ||
| 2026-10-29 | W 22:19 | 47/27 | 111 | ≈1.53 | ||
| 2026-10-28 | L 11:13 | 15/19 | 86 | ≈1.06 | ||
| 2026-10-27 | W 13:6 | 21/10 | 113 | ≈1.64 | ||
| 2026-10-24 | W 13:0 | 15/5 | 105 | ≈1.64 | ||
| 2026-10-24 | W 13:11 | 29/15 | 102 | ≈1.54 | ||
| 2026-10-24 | W 13:3 | 30/5 | 180 | ≈2.30 | ||
| 2026-10-24 | L 12:16 | 25/18 | 112 | ≈1.43 | ||
| 2026-10-24 | L 8:13 | 17/16 | 75 | ≈1.06 | ||
| 2026-10-23 | W | - | - | - | ||
| 2026-10-19 | W 13:10 | 25/20 | 129 | ≈1.34 | ||
| 2026-10-15 | L 16:19 | 39/24 | 110 | ≈1.46 | ||
| 2026-10-15 | W 13:4 | 16/8 | 119 | ≈1.53 | ||
| 2026-10-15 | L 12:16 | 31/20 | 106 | ≈1.46 | ||
| 2026-10-12 | W 13:6 | 21/13 | 125 | ≈1.47 | ||
| 2026-10-07 | W 13:4 | 22/11 | 121 | ≈1.56 |
Rekordy z ostatniego roku
- 47 killi w meczu · Inferno 22:19, 2026-10-29
- ≈2.30 najwyższy rating meczu · Mirage, 2026-10-24
- 16 wygranych z rzędu (najdłuższa seria)
Grasz z Zoomy_B? Śledźcie się całą ekipą
Wpisz nicki znajomych i zobacz, z kim wygrywacie najczęściej, kto teraz gra, derby, stacki i rekordy całej ekipy. Za darmo, bez logowania.
Stwórz ekipęStatystyki z ostatnich 100 meczów CS2 na FACEIT. Rating bez znaku pochodzi z FACEIT, ≈ to przybliżenie, * to wzór zapasowy. LobbyMates nie jest powiązany z FACEIT.